Złoty pierścionek z cyrkoniami na oświadczyny?

Oświadczyny to niezmiernie ważny moment zarówno w życiu mężczyzny jak i kobiety. Pierścionek, który kobieta dostanie w tym dniu, często oprócz obrączki, jest najważniejszą biżuterią jaką ma kobieta. Bardzo często nosi, go do każdej stylizacji. Warto zastanowić się jaki pierścionek na zaręczyny kupić, by pasował do jak największej ilości stylizacji. Pierścionek, który będzie ponadczasowy.

Zakup pierścionka zaręczynowego stanowi nie lada wyzwanie dla mężczyzny. Jak zorganizować pierścionek tak, by ukochana nic nie podejrzewała. A, co najważniejsze jak wybrać pierścionek, który trafi w gust. Oto kilka wskazówek.

Określ styl

Pierścionek zaręczynowy będzie zdobił rękę ukochanej do końca życia. Wybór pierścionków jest ogromny. Styl, na który się zdecydujesz ma niebanalne znaczenie. Można wybierać w stylu klasycznym, poprzez retro, do awangardowego. Jaki styl najbardziej przypadnie do gustu ukochanej?

Cyrkonia czy diament?

Nie od dziś wiadomo, że kobiety kochają diamenty. Nie zawsze jednak jest możliwość zakupu pierścionka z diamentem. Wtedy cyrkonia okazuje się idealnym wyborem.

Cyrkonie są syntetycznym odpowiednikiem diamentów. Diamenty są wydobywane w kopalniach, szlifowane i umieszczane w pierścionkach. Cyrkonia jest wytworem ludzkich rąk. Koszt zakupu pierścionka z cyrkonią jest dużo niższy niż zakupu pierścionka z diamentem.

Czy to dobry wybór?

Kupując pierścionek zaręczynowy warto postawić na fason, który będzie sprawdzał się w wielu stylizacjach i będzie elegancki przez wiele lat. Złote pierścionki z cyrkoniami są ponad czasowe. Pięknie komponują się z innymi elementami biżuterii.

Złote pierścionki z cyrkoniami w duecie z delikatnymi kolczykami będą wyglądały uroczo i modnie przez wiele lat. Delikatne kolczyki są idealne do wielu stylizacji i dopełnią wizerunku. Równie dobrze złote pierścionki z cyrkoniami wyglądają z delikatnymi łańcuszkami. Złoty łańcuszek celebrytka, tak bardzo popularny w ostatnim czasie, również będzie elegancko dopełniał stylizacji ze złotym pierścionkiem zaręczynowym z cyrkoniami.

Teraz tylko rozmiar

Złote pierścionki z cyrkoniami na zaręczyny to dobry wybór. Jest to ponadczasowa, elegancka biżuteria, którą wybranka będzie mogła nosić przez wiele lat, i która nie straci na aktualności.

Po podjęciu decyzji, w jakim stylu wybrać pierścionek zaręczynowy pozostaję już ustalenie jaki rozmiar nosi wybranka. Wybór odpowiedniego sklepu jubilerskiego i przygotowanie uroczystości zaręczynowych. Najtrudniejsze zadanie, czyli wybór fasonu pierścionka zaręczynowego już dokonany.

Partner artykułu: ERgold