Towary marki BEAM to obecnie jedne z najlepszych i najnowocześniejszych pośród produktów, które znaleźć można na rynku.

Odkurzacze centralne cyclovac to nowoczesne urządzenia, a sprawą których porządkowanie dużych przestrzeni staje się znacznie łatwiejsze i szybsze.  Urządzenia marki BEAM to obecnie jedne z lepszych oraz najnowocześniejszych dostępnych na rynku. Mają one cykloniczny system filtracji, który umożliwia zachować aż do 98% najdrobniejszych cząsteczek. W odkurzaczach tej firmy zrezygnowano z zastosowania worków co umożliwia zapobiec kontaktu z zebranymi zanieczyszczeniami.

Automatyczne szufelki to wspaniałe wyjście w miejscach, gdzie prędko się brudzi, czyli w kuchni lub w przedpokoju przy półce z obuwiem. W momencie kiedy chcemy pozbyć się śmieci wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk a system zasysa nieczystości mieszczące się przy wlocie odkurzacza.
Automatyczne szufelki mają dużo zwolenników, dlatego, że umożliwiają zachować mieszkanie w ładzie i składzie. Szufelki automatyczne najczęściej montuje się pod meblami, ale można także zamontować je w ścianie, co jest znacznie skomplikowane, bo wymaga zrobienia otworu w ścianie.

Odkurzacze centralne cyclovac to urządzenia charakteryzujące się wielką wytrzymałością na uszkodzenia a ponadto wspaniałymi parametrami. Urządzenia tej marki mają bardzo dużą siłę ssącą, a jednocześnie charakteryzują się niezwykle cichą pracą. Nie tylko szybko uporządkujemy nim wielkie pomieszczenia, ale także efektywnie pozbędziemy się brudu z dywanów i wykładzin. Warto wspomnieć, iż przedsiębiorstwo cyclovac daje dziesięć lat gwarancji na swoje urządzenia oraz dodatkowo gwarantuje serwis poprzez 5 lat od momentu nabycia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *