Rolety są zabezpieczeniem przed włamaniami

Żaluzje fasadowe są montowane na zewnątrz lub wewnątrz otworu okiennego. Tymi roletami możemy sterować za pomocą elektrycznego napędu, jak również tradycyjnie czyli ręcznie. Zaletą rolet fasadowych jest przede wszystkim dobra ochrona przed promieniami słonecznymi, jaką idealnie nam zapewniają.

 

Wnętrze domu dzięki tym roletom staje się zaciemnione oraz odcięte od hałasów z zewnątrz, dlatego też rolety tego rodzaju szczególnie polecane są osobą mających dom w pobliżu ruchliwych ulic. Dodatkowo te rolety są świetnym zabezpieczeniem przed włamaniem, ponieważ są tak skonstruowane, ażeby były odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Rolety zewnętrzne na pewno pasują do każdego obiektu, zarówno użytkowego jak i mieszkalnego. Fasadowe żaluzje też zapewniają nam ochronę przed promieniami słonecznymi, jednakże nie tak dobrze jak czynią to rolety fasadowe. Zakładane są one na zewnątrz, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością a oprócz tego są zrobione z nowoczesnych surowców. Żaluzje można w dowolny sposób regulować w celu dopasowania kąta padania promieni słonecznych do pomieszczenia. Niektóre modele żaluzji posiadają elektryczne napędy dzięki którym poruszanie wieloma żaluzjami jednocześnie jest możliwe.

 

Rolety i żaluzje w 100 procentach spełniają powierzone im role. To czy zamontujemy rolety czy żaluzje zależy tylko od nas. Koszt żaluzji jest dużo większy jednakże zdaniem kupujących wyglądają bardziej atrakcyjnie aniżeli rolety. Tak czy inaczej oba te produkty wizualnie możemy przystosować do swoich potrzeb tak, by razem z budynkiem stanowiły zgodną jedność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *